System LED Vidella

Udekoruj swoje wnętrze światłem! System LED to unikalny system dekoracji pomieszczeń przeznaczony do samodzielnego montażu. Prezentowane rozwiązanie jest nawet kilkukrotnie tańsze od tradycyjnych konstrukcji (takich jak np. sufit podwieszany). By zamontować system na ścianie nie potrzebujesz pomocy fachowca i nie musisz znać się na elektryce. Umieszczenie 120 diod na 1 metrze bieżącym sprawia, że światło jest niezwykle intensywne i doskonale rozproszone. 

Rozświetl swój salon

Zastosowanie listwy oświetleniowej jako elementu dekoracyjnego to jeden z najpopularniejszych trendów ostatnich lat w zakresie aranżacji wnętrz.

Listwa LED pozwala na równoczesne oświetlenie sufitu i ściany.

Twój pomysł na wnętrze

Pokój dzienny to miejsce w którym wypoczywa cała rodzina - ogląda telewizję, spożywa posiłki i rozmawia z innymi. Ważne, by wszyscy czuli się w nim komfortowo i chętnie spędzali w nim czas. Stąd kluczowa rola oświetlenia - listwa LED znakomicie sprawdzi się jako dodatkowe źródło światła.

Skup uwagę na detalu

Jeżeli chcesz skupić uwagę otoczenia na wiszących na ścianie obrazach lub zdjęciach, nie ma nic prostszego od zastosowania listwy oświetleniowej LED z zestawem specjalnych haczyków (waga zawieszanych elementów - do 5 kg).

Podświetl swój sufit

Podświetlanie sufitu to jeden z najpopularniejszych trendów w dekoracji wnętrz ostatnich lat. Montaż naszej listwy przeciwieństwie do tradycyjnego sufitu podwieszanego jest znacznie prostszy, szybszy i nie wymaga zatrudniania ekipy budowlanej.

Jak oświetlić swoje wnętrze?

Listwy oświetleniowe montowane kilkanaście centymetrów od sufitu emitują zarówno delikatne i przytulne, jak również wyraźne i mocne światło, które z powodzeniem może zastąpić dodatkowe oświetlenie stojące, sufitowe lub kinkiety. Jeżeli szukasz oryginalnego pomysłu na oświetlenie swojego wnętrza, listwa LED jest dokładnie tym, czego potrzebujesz!

System zawieszania obrazów

Dzięki zastosowaniu specjalnych haczyków, system LED pozwala na zawieszanie obrazów, fotografii i grafik. Nie musisz wiercić w ścianie, by upiększyć swoje biuro!

Oświetlenie sufitu...

By oświetlić sufit nie musisz montować drogiego sufitu podwieszanego! Listwa LED, jedno popołudnie i... gotowe! Oświetlenie LED-owe sprawi, że Twoje wnętrze będzie wyglądać elegancko i nowocześnie.

...oświetlenie ściany...

Jeżeli zawsze chciałeś oświetlić elementy wiszące na ścianie takie, jak obrazy, czy zdjęcia, oświetlenie LED pomoże Ci podkreślić odpowiedni detal.

...i dwa kierunki światła!

Dzięki zastosowaniu zestawu dwóch zasilaczy listwa może świecić w dwóch kierunkach równomiernie oświetlając zarówno ścianę, jak i sufit pomieszczenia.

Skompletuj system LED

Na kompletny system LED składa się kilka elementów:
1. Listwa LED o gładkim wykończeniu
2. Zestaw startowy (zasilacz + zestaw podłączeniowy)
3. Taśma LED (światło ciepłe lub zimne)
4. Zaślepki do listwy LED
5. Zestaw do podwieszania obrazów

Na 5 metrów ściany potrzebujesz:

- 3 panele LED (jeden panel ma 2 m długości)
- zestaw startowy (zasilacz M1 (jeden kierunek światła) lub M2 (dwa kierunki światła))
- taśma LED (1 sztuka w wypadku oświetlenia w 1 kierunku, 2 sztuki w wypadku oświetlenia w 2 kierunkach)

Wybierz zestaw

Wybierz jeden z czterech zestawów:
- różniących się kierunkiem oświetlenia (góra/dół lub oświetlenie dwustronne) i barwą światła (światło ciepłe/zimne).

Wybierz kierunek światła

Oświetlenie sufitu/ściany
Oświetlenie wnętrza światłem LED to niezwykle efektowne narzędzie świetlnej dekoracji. Oświetlenie ściany pozwala podkreślić elementy dekoracyjne takie, jak obrazy, czy fotografie. Oświetlenie sufitu nadaje nowoczesny i przytulny charakter pomieszczeniom.

Oświetlenie dwukierunkowe
Dwukierunkowe oświetlenie LED zapewnia równomiernie rozproszenie światła w całym pomieszczeniu, w przeciwieństwie do oświetlenia tradycyjnego, gdzie źródło światła znajduje się zwykle na środku pomieszczenia.

Wybierz barwę światła

Barwa światła wpływa na nastrój i samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniu.

Ciepłe światło
Światło w odcieniu żółtym uspokaja, relaksuje i wywołuje wrażenie spokoju. Pomieszczenia oświetlone światłem ciepłym wydają się bardziej przytulne.
Zimne światło
Światło białe pobudza do działania, motywuje do pracy i poprawia koncentrację z tego też względu jest idealne do pomieszczeń biurowych. Światło zimne sprawia, że ciepłe barwy stają się bardziej rozświetlone, zimne natomiast przytłumione.

Krok 1: Zaznacz miejsce montażu listwy

Prostota montażu to jedna z największych zalet naszego systemu.Oświetlisz ściany światłem LED w jedno popołudnie i to bez pomocy fachowców!
Na początek zaznacz miejsce montażu listwy na ścianie.

Krok 2: Zamontuj listwę nośną

Wywierć otwór w ścianie i za pomocą kołków zamontuj listwę na ścianie.

Krok 3: Przyklej zasilacz do listwy nośnej i wepnij taśmę LED

Zasilacz należy przykleić do listwy nośnej za pomocą załączonej do zestawu taśmy dwustronnej i podłączyć do niego pasek LED. Zasilacz może być zamontowany zarówno z lewej, jak i z prawej strony. System LED pozwala na zamontowanie jednego lub dwóch zasilaczy,

Krok 4: Zamontuj listwy dekoracyjne

Na listwę nośną należy nałożyć listwę dekoracyjną - listwę montujemy na wcisk bez użycia kleju.

Krok 5: Zamaskuj łączenia listew i pomaluj je

Zamaskuj łączenia listew za pomocą akrylu i pomaluj na wybrany przez Ciebie kolor.

Krok 6: System do podwieszania obrazów

Po zamontowaniu i pomalowaniu listwy dekoracyjnej na listwie nośnej możemy powiesić obrazy lub zdjęcia. W tym celu wystarczy zamontować system do podwieszania obrazów LED na listwie nośnej.

Produkty